Nr katalogowy: 1412

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 1412

Zima w górach, 2001

olej, tektura; 22,5 x 31,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO. 2001.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł