Nr katalogowy: 1408

Marek RUDNICKI (1927-2004)

Nr katalogowy: 1408

Piękny pokaz, 1980

akwarela, gwasz, płyta; 35,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: Marek Rudnicki oraz powyżej data: 16.12.1980 / Paris
estymacja: 4 000 - 5 500 zł