Nr katalogowy: 421

Zbigniew CEBULA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 421

Płaskowyż II, 1994/95

olej, płótno; 80 x 80 cm,
sygn. p. d.: Z. CEBULA;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł