Nr katalogowy: 418

Stanisław KOBA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 418

Baranki na niebie, 2010

olej, płótno; 74 x 85 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie St. Koba / 2010;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł