Nr katalogowy: 415

Edward MATUSZCZAK (1906-1984)

Nr katalogowy: 415

Portret

olej, płótno; 45 x 39 cm;
sygn. na portrecie po środku (na ręce portretowanej postaci): matuszczak.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł