Nr katalogowy: 411

Sławomir KARPOWICZ (1952-2001)

Nr katalogowy: 411

Martwa natura, 1986

olej, płótno; 110 x 140 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1986 / S. KARPOWICZ.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł