Nr katalogowy: 404

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 404

Projekt wnętrza cerkwi, 1951

piórko, tusz, długopis, akwarela, papier; 27,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. z lewej, pośrodku: J.N. 51 (ołówkiem).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł