Nr katalogowy: 1142

St. ZARĘBSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1142

Wieczorem przy chacie, 1903

olej, płótno; 45 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: St Zarębski / 1903.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł