Nr katalogowy: 1140

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Nr katalogowy: 1140

Heluta, 1946

olej, tektura; 23 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: JMBrzeski / 46.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł