Nr katalogowy: 1136

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 1136

Warszawa - Zamek Królewski - Wspomnienie, ok. 1970

olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: I.NOWAKOWSKA /-ACEDAŃSKA;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł