Nr katalogowy: 1133

Jerzy POGORZELSKI (1926-2003)

Nr katalogowy: 1133

Tulipany i bzy

olej, płyta; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: JPogorzelski.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł