Nr katalogowy: 1130

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1130

Portret mężczyzny z cygarem, 1873

olej, płótno; 63 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Skopowski 1873.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł