Nr katalogowy: 1125

Henryk BARANOWSKI (1932-2005)

Nr katalogowy: 1125

Dziesięciotysięcznik m/s Pekin wchodzi do portu chińskiego, ok. 1965

olej, płótno; 69,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: H. Baranowski.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena oferowana 2 800 zł