Nr katalogowy: 111

Henryk EPSTEIN (1892-1944)

Nr katalogowy: 111

W porcie, lata 30-te XX w.

ołówek, akwarela, papier żeberkowy;
40 x 52 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 4 500 - 6 000 zł