Nr katalogowy: 49

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Nr katalogowy: 49

List 4 - Goya, 1977

litografia, papier; 45,6 x 60,5 cm (zadruk);
sygn., dat. p. d.: J. Przybylski 77
Cena sprzedaży 500 zł