Nr katalogowy: 1808

Ferdinand LEVILLAIN (1837-1905), Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) - odlewnia

Nr katalogowy: 1808

Patera dwuuszna, z motywem głów baranich i leżących lwic

brąz, odlew cyzelowany, polerowany, częściowo złocony; wys. 19,5 cm, średnica 37,5 cm, szer. z uchwytami 53,5 cm.
Francja, Paryż, k. XIX w.
estymacja: 5 200 - 6 200 zł