Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Ekran kominkowy w stylu biedermeier

z ramą wypełnioną wełnianą, haftowaną tkaniną, o konstrukcji fornirowanej mahoniem;
141,5 x 83,3 x 46,7 cm; Europa, XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł