Nr katalogowy: 707

Karol Filip Malcz (1797-1867)

Nr katalogowy: 707

Rondel z ruchomą rączką

srebro próby 12 częściowo złocone cechowane kość;
wys. 9 cm, średn. 20,8 cm; rączka dł. 19 cm; waga 1126 g. (bez rączki)
Warszawa, lata 30. - 40. XIX w.
estymacja: 18 000 - 23 000 zł