Nr katalogowy: 134

Malarz nieokreślony, 1. poł XIX w.

Nr katalogowy: 134

Leopold Reichsgraf von Gaschin, 1848

olej, płótno dublowane; 103 x 78,5 cm;
na odwrocie na płótnie napis: XII / Leopold Reichsgraf von Gaschin / Freiherr von & zu Rosenberg, / Besitzer der Herrsch
estymacja: 6 000 - 8 000 zł