Nr katalogowy: 111

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 111

Mężczyzna w kapeluszu

akwarela, papier; 51 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jFałat.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 14 500 zł