Nr katalogowy: 102

Jan PESKÉ (1870-1949)

Nr katalogowy: 102

Pejzaż z południa Francji

ołówek, pastel, akwarela, papier; 47 x 63 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Peské.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł