Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 101

Miłosny uścisk

długopis, akwarela, papier; 36 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: majaberezowska.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł