Nr katalogowy: 602

Huta „NIEMEN” Juliusza Stolle

Nr katalogowy: 602

Wazon zielony

szkło przeźroczyste, barwione w masie; wys. 18 cm,
Polska, lata 30. XX w. niesygnowany
estymacja: 1 400 - 1 900 zł