Nr katalogowy: 1423

RZEPA, XX w.

Nr katalogowy: 1423

Ostro, 1996

olej, płótno; 38 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. (?) p. d.: Rzepa 96;
estymacja: 1 500 - 1 900 zł