Nr katalogowy: 1410

Kazimierz ROZIN (1910-1992)

Nr katalogowy: 1410

Samotne drzewo

olej, płyta, 40 x 31 cm;
sygn. p. d.: K. ROZIN;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł