Nr katalogowy: 841

Nr katalogowy: 841

Ołtarzyk domowy, neogotycki

granit szary, polerowany; brąz złocony i patynowany, blacha mosiężna, skóra;
szkło, malowidło farbami emaliowymi; Włochy? Francja?; 3 tercja XIX w.