Nr katalogowy: 749

Nr katalogowy: 749

Pięć widelczyków do cytryny lub zakąsek

srebro złocone sygn. pr. 800; dł. 11,7 cm; waga 82 g.;
Europa Zachodnia, okres międzywojenny