Nr katalogowy: 726

ZAWOD JUWIELIRNYCH IZDIELIJ

Nr katalogowy: 726

Sitko do herbaty

srebro, pr 875, częściowo złocone; waga 34 g.
ZSRR, Moskwa? lata 70. XX w.