Nr katalogowy: 723

Teodor WERNER i S-KA (sukcesor wytwórni złotniczej Karola Malcza)

Nr katalogowy: 723

Piersiówka

srebro, pr. 84, częściowo złocone; waga 169 g.
Warszawa, lata 80.-90. XIX w.