Nr katalogowy: 681
Waza z przykrywą do zupy lub ciepłych potraw, w typie barokowym
porcelana biała, szkliwiona, złocona; 24,5 x 34 x 18 cm;
Królewska Manufaktura Porcelany, Niemcy, Berlin, pocz. XX w.