Nr katalogowy: 681

Nr katalogowy: 681

Waza z przykrywą do zupy lub ciepłych potraw, w typie barokowym

porcelana biała, szkliwiona, złocona; 24,5 x 34 x 18 cm;
Królewska Manufaktura Porcelany, Niemcy, Berlin, pocz. XX w.