Nr katalogowy: 678

Nr katalogowy: 678

Dzbanuszek - mlecznik z ręcznie malowanym herbem

porcelana biała, szkliwiona, ręcznie malowana; wys. 16 cm; nie sygn.;
Europa Środkowa, pocz. XX w.