Nr katalogowy: 615

Nr katalogowy: 615

Karafka z korkiem

szkło bezbarwne, przeźroczyste, fasetowane, złocone; wys. 25,5 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy?; XVIII/XIX w.