Nr katalogowy: 139

Monogramista M. L-U, XX w.

Nr katalogowy: 139

Widok na Zatokę Kurońską (Litwa/ Prusy Wschodnie)

olej, płótno; 57 x 72 cm;
okres międzywojenny.