Nr katalogowy: 136

Józef SZYSZKO, XIX w.

Nr katalogowy: 136

Portret Franciszki z Załęskich Dwernickiej, matki gen. Józefa Dwernickiego

olej, płótno; 48,5 x 41 cm;
na odwrocie napis