Nr katalogowy: 128

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 128

Wezwanie na modlitwę, 1928

olej, płótno; 68 x 48 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: A. Laszenko / Le Caire 1928 (czerwienią).