Nr katalogowy: 118

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 118

Zimowe pole

olej, tektura; 16 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: Orchort (?) / 1895 - przysłonięte ramą