Nr katalogowy: 112

Marian PUCHALSKI (1912-1970)

Nr katalogowy: 112

Rynek Starego Miasta w Warszawie

akwarela, tektura; 11 x 8,3 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: M. Puchalski.