Nr katalogowy: 107

Dmitri IWANOW, XIX w.

Nr katalogowy: 107

Gaszenie pragnienia, 1820

akwarela, papier; 19,7 x 11,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: D: I: 1820 (cyrylicą).