Nr katalogowy: 118

Iwan TRUSZ (1869 - 1940)

Nr katalogowy: 118

Pejzaż krymski - wybrzeże

olej, tektura, 31 x 42 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
estymacja: 25 000 - 40 000 zł