Nr katalogowy: 112

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 112

Malwy przed bieloną chatą [Malwy w ogródku]

olej, płótno dublowane; 62 x 49 cm;
sygn. i opisany p. d.: Stefan Filipkiewicz / Szczepanowice;
estymacja: 17 000 - 21 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł