Nr katalogowy: 104

Leonid Osipovic PASTERNAK (1862-1945)

Nr katalogowy: 104

W zagrodzie

akwarela, papier; 30,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: O Pasternak
estymacja: 11 000 - 14 000 zł