Nr katalogowy: 1803

FIRMA PIERRE BALMAIN

Nr katalogowy: 1803

Zegarek naręczny, damski, elektroniczny

stal szlachetna, złocona, szkło; dł. całk. z bransoletą 20 cm.
Szwajcaria - Francja; k. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł