Nr katalogowy: 1801

Nr katalogowy: 1801

Kolczyki z kameą

oprawa złoto pr. 0.375, masa całkowita 2.110 g.
Kolczyki wykonano w okresie międzywojennym XX w.
estymacja: 1 000 - 1 300 zł