Nr katalogowy: 603

Nr katalogowy: 603

Zestaw toaletowy: 2 flakony do perfum i puzderko z pokrywką

szkło bezbarwne, przeźroczyste, szlifowane,
fasetowane; biały metal, guma, nici jedwabne;
sygn.: Val St. Lambert; Belgia, 2 tercja XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł