Nr katalogowy: 1418

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1418

Światłowody II z cyklu Symptomy, 2013

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 13.;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł