Nr katalogowy: 1401

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1401

Tycjan Egiptologowski (3.III), 2005

technika własna (pisak, akwarela, piórko, tusz); 62,5 x 44 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 2005, obok odcisk kciuka artysty.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł