Nr katalogowy: 141

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 141

Portret konny

według: Antoona van Dycka (1599-1641)
olej, płótno dublowane; 55 x 44 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł