Nr katalogowy: 125

Emil LINDEMAN (1864-1945)

Nr katalogowy: 125

Nad rzeką, 1910

olej, płótno dublowane; 101 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: Emil Lindeman 1910;
estymacja: 50 000 - 65 000 zł