Nr katalogowy: 117

Jean PESKE (1870-1949)

Nr katalogowy: 117

Martwa natura z owocami

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: Peské.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł