Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

333
Kompozycja gwasz, papier, 34 x 29 cm; sygn. p.g.: J Sienicki; p.d.: JS
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Witold URBANOWICZ (ur. 1931)

334
Na szczyt, 1991 technika własna, 100 x 70 cm; sygn. wzdłuż pr. krawędzi: WITOLD URBANOWICZ
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

335
Kompozycja brązowa, 1999 olej, płótno, 55 x 65 cm; sygn. p. g.: JAC. SIENICKI / 99
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1945)

336
Abstrakcja olej, płótno, 72 x 60 cm; sygn. na blejtramie: J. Kozłowski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)

337
Matryca drzeworytu deska drzeworytnicza, 54 x 39 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

338
Relief, 1960 relief, żelazo, miedź, 177 x 34,5 x 5 cm; sygn. i dat. na dowrocie: BEKSIŃSKI / 1960
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

339
Endo gwasz, papier, 27,5 x 20 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

340
Endo gwasz, papier, 29 x 20,5 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

341
Film gwasz, ołówek, papier, 37 x 28,5 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

342
Bez tytułu, 2003 technika własna, olej, sklejka, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
Cena wywoławcza. 25 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

343
P-73-963, 1973 olej, deska, 39 x 32,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Witold-K. 73
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

344
Koń kąpiący się w cynobrowym jeziorze olej, płótno, 70 x 70 cm; sygn. i opisany p. d
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

345
Europa olej, płótno, 63 x 56,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

346
Martwa natura z białym koszykiem II olej, płótno, 66 x 86 cm; sygn. p. d.: Joniak '04
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

347
Czarownica olej, płótno, 65 x 52 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

348
Zakonnica olej, tektura, 58 x 42 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

349
Relief jesienny olej, płótno, 150 x 180 cm; sygn. p.d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

350
Martwa natura z kwiatami i owocami, 1980 olej, płótno, 73 x 93 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

351
Jesień olej, płótno, 80,5 x 100 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907 - 1999)

352
Kompozycja olej, płótno, 148 x 81 cm; sygn. na blejtramie: K Ł
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

353
Kobieta w fotelu tempera, na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy, 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Otto AXER (1906 - 1983)

354
Erotyk gwasz, papier, 47 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: oaxer
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

355
Brzegi - wieczór, 1997 olej, płyta, 34 x 27 cm; sygn. l. d.: DG ?? 2083 / 97;
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

401
Mężczyzna w kapeluszu drewno, wys. 95 cm, sygn. na spodzie: Rząb
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

402
Postać drewno, wys. 105 cm
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Władysław HASIOR (1928 - 1999)

403
Don Kichot, 1987 asamblaż, wys. 90 cm; sygn. na spodze: W Hasior 1987 / Don Kichot
Cena wywoławcza. 9 500 zł